Přihlášení

SK

O společnosti

Společnost MPK Toys s.r.o. byla založena roku 1992 pod jménem Keller Pyro, spol. s.r.o. V roce 2011 se stala nástupnickou firmou společnost MPK Toys CZ s.r.o. Během uplynulých let se měnila nejen vnitřní struktura společnosti, ale i její název. V současné době má společnost sídlo v Unhošti, kde se rovněž nachází i centrální sklad společnosti.

Společnost MPK Toys CZ s.r.o. se během mnohaleté nepřetržité činnosti a rozvoje vypracovala do současné podoby. Nyní patří ke špičce mezi velkoobchody zabývajícími se prodejem hraček na tuzemském trhu. Společnost MPK Toys CZ s.r.o. má ve svém portfoliu celosvětově známé značky jako je LEGO, Mattel, Hasbro, Simba Toys, Ravensburger, Nikko, John, Klein, Bontempi a další. Mnohé ze zastupovaných značek má společnost MPK Toys CZ s.r.o. tu čest zastupovat na tuzemském trhu exkluzivně.

Společnost MPK Toys CZ s.r.o. nabízí svým obchodním partnerům širokou nabídku hraček té nejvyšší kvality a profesionální přístup ve všech oblastech spolupráce.

Za společnost MPK Toys CZ s.r.o. mluví barvitá historie a odvedená práce. Hledáte-li spolehlivého obchodního partnera v oblasti hraček, vsaďte na MPK Toys CZ s.r.o..

Zajímá Vás blíže spolupráce s MPK Toys CZ s.r.o.? Neváhejte nás kontaktovat.