Přihlášení

SK

Zastoupení značek

John

John je německá společnost, která se zabývá především výrobou nafukovacích hopsadel a míčů v krásných a populárních motivech pro děti. V sortimentu společnosti John jsou také položky jako dětské stany a spacáky a to opět v populárních dětských motivech jako medvídek Pú, Princezny, Spiderman a další.

Klein

Společnost Klein byla založena roku 1949 panem Theo Kleinem a jeho ženou Marií jako továrna výrobu košťat a kartáčů. V současné době je forma Klein jedním z největších evropských výrobců kvalitních plastových hraček a je lídrem v mnoha produktových skupinách. Společnost Theo Klein GmbH je partnerem značek: Bosch, Miele, Vileda a dalších.

Na tuzemském trhu se můžete setkat například s výrobky: dětská kuchyňka značky Miele, úklidový set značky Vileda, dětská vrtačka nebo dětský kufřík s nářadím značky Bosch.

Nikko

Příběh značky Nikko se začal psát v únoru roku 1958, kdy byla založena malá továrna v Japonsku. Vedle dálkově ovládaných produktů se specializovala i na výrobu kovových forem.

V současné době se Nikko snaží vytvářet hračky na dálkové ovládání s tou nejvyšší úrovní kvality. Výrobky jsou testovány za extrémních podmínek, aby se potvrdilo, zda mají dostatečnou kvalitu a výdrž na to, aby se mohly pyšnit značkou Nikko.

Supermag

Supermag jsou magnetické stavebnice, které jsou velmi důmyslné a skládají se z magnetických tyčinek Supermag a poniklovaných kuliček Supermag. Díky tomu stavebnice nabízí neomezené množství kombinací. Magnetická stavebnice Supermag rozvíjí kreativitu, jemnou motoriku a prostorové vnímání. Díky speciální technologii výroby jsou špalíčky velmi silně zmagnetizované a k jednomu dílu tak můžete připojit až 50 jiných dílů stavebnice.

Hauck

Hauck je německá firma založena počátkem 20. století se zaměřením na výrobu a distribuci dětských hraček a doplňků. Firma i zakládá na kvalitě a bezpečnosti svých výrobků. Použití netoxických materiálů pro výrobu je samozřejmostí. Všechny výrobky splňují mezinárodní normy a jsou přísně testovány a certifikovány.

Style me up

Pro malé parádnice, které si chtějí vytvářet své vlastní a originální šperky a navrhovat oděvy. Kreativní sady obsahují vše potřebné k výrobě šperků a doplňků. Výrobky podněcují dětskou kreativitu, představivost, trpělivost a jemnou motoriku.

Ravensburger

Německá firma Ravensburger je předním dodavatelem puzzle, her a dalších výrobků po celém světě. Její historie zasahuje až do roku 1883 a od té doby se modrý trojúhelník loga Ravensburger stal především synonymem pro puzzle. Společnost Ravensburger se však nezabývá jen výrobou puzzle, ale také se velmi aktivně věnuje vývoji a výrobě stolních her, doplňků k puzzle a dalším produktům, které najdete v naší široké nabídce.

Millaminis

Millaminis je stavebnice pro nejmenší, která umožňuje bezpečnou zábavu, rozvoj motoriky, podporuje kreativitu, má vzdělávací a interaktivní charakter a roste s dítětem. Stavebnice Millaminis mají garanci kvality a bezpečnosti. Stavebnice Millaminis se vyrábějí v ČR.

Spin Master

Spin Master je jedna z vedoucích celosvětových společností, působící v dětském zábavním průmyslu a zabývající se hlavně vývojem, výrobou a prodejem širokého portfolia značkových hraček, společenských her a také zábavných programů pro děti. Spin Master je známý značkami, které vyhrávají celosvětová ocenění v tomto průmyslu, jako jsou Hatchimals, Bunchems, PawPatrol, Meccano, Bakugan, Air Hogs, Zoomera další. Spin Master patří mezi několik světových producentů, kteří produkují seriálové příběhy ke svým značkám a zároveň úspěšně podporují tyto značky i licenčními produkty. Mezi nejznámější seriálové hity patří Bakugana nebo současný hit PawPatrol, který je vysílán ve 160 zemích světa.