Kariéra

Společnost MPK Toys CZ s.r.o. u svých zaměstnanců klade vysoký důraz na loajalitu, samostatnost a odpovědnost za svěřené úkoly. V prostředí prodeje hraček zároveň uchazeči o zaměstnání nesmí chybět hravý duch.

V současné době hledáme asistentku/asistenta obchodního oddělení, který nám pomůže se dále rozvíjet. Nikdo učený z nebe nespadl. Pomůžeme Vám se zaškolením a naučíme Vás rozumět všem potřebám našich zákazníků.

Náplň pozice:

  • administrativní podpora obchodního týmu
  • příprava cenových nabídek
  • aktualizace a rozšiřování listingu svěřených zákazníků
  • zajišťování prodejních akcí
  • vyhodnocovaní prodejní činnosti, zpracování prodejních statistik
  • komunikace se zákazníky

Proč pracovat u nás? Nabízíme Vám:

  • profesní i osobní rozvoj
  • dynamickou a samostatnou práci
  • zázemí a jistotu zavedené společnosti
  • pravidelný příjem v odpovídající výši
  • mobilní telefon
  • práce na HPP

Požadavky:

  • SŠ vzdělání
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování
  • chuť naučit se něco nového
  • uživatelskou práci na PC, především Excel
  • výhodou jsou zkušenosti s komunikací s klienty
  • zájem o sortiment hraček
  • velmi dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování

Nástup: dle dohody

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, pošlete motivační dopis a životopis na email rostislav.novak@mpktoys.cz .