Kariéra

Společnost MPK Toys CZ s.r.o. u svých zaměstnanců klade vysoký důraz na loajalitu, samostatnost a odpovědnost za svěřené úkoly. V prostředí prodeje hraček zároveň uchazeči o zaměstnání nesmí chybět hravý duch.

V současné době hledáme kolegu na pozici obchodní zástupce s působností jižní, část středních a východních Čech.

Obchodní zástupce- MPK Toys CZ s.r.o.

Hledáme kolegu / kolegyni, který nám pomůže se dále rozvíjet. Nikdo učený z nebe nespadl. Pomůžeme Vám se zaškolením a naučíme Vás rozumět všem potřebám našich zákazníků.

Náplň pozice:

  • spolupráce, rozvoj a udržování vztahů se stávajícími zákazníky
  • mapování trhu, hledání nových příležitostí
  • zajišťování prodejních akcí
  • zodpovědnost za výkon svěřeného regionu

Proč pracovat u nás? Nabízíme Vám:

  • profesní i osobní rozvoj
  • dynamickou a samostatnou práci
  • zázemí a jistotu zavedené společnosti
  • pravidelný příjem v odpovídající výši
  • pružná pracovní doba, částečný home office
  • služební automobil, notebook a mobilní telefon
  • práce na HPP

Požadavky:

  • SŠ vzdělání
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování
  • chuť naučit se něco nového
  • řidičský průkaz skupiny B
  • uživatelskou práci na PC
  • výhodou jsou zkušenosti s komunikací s klienty

Nástup: dle dohody

Napište nám