Sada 2 ks Playfoam® PALS - Přátelé z divočiny (Serie 1); Assort

Kód: 35PA0029
Čárové kódy:
  • 8594172790316
Doporučená MOC:239 Kč
Počet ks v kartónu:3
Balení 2 ks vajíček PlayFoam® PALS -Kámoši. Je to cool překvapení a kreativní hmota v jednom, pro děti od 5 do 12 let. Velké vajíčko s modelínou Playfoam® uvnitř ukrývá jedno z 12 pet zvířátek a zlaté prémiové druhy. Zvířátka z divočiny navíc velmi rádi skotačí a vyvádí neplechu, a mají proto vyměňovací hlavičky a tělíčka. Děti si vytvoří opravdu ztřeštěné a bláznivé druhy zvířátek, se kterými si užijí spoustu legrace. Z modelíny si mohou tvořit vše, na co pomyslí.


PlayFoam® PALS - sběratelská série s cool překvapením a kreativní hmotou v jednom! Pro děti od 5 do 12 let. Sesbírej všechny kámoše do skvělé party a prémiové zlaté druhy! Překvapení se schovává ve vajíčku s lehoučkou barevnou modelínou, která je navíc nešpinivá, netoxická a nevysychá. Žádný nepořádek, spousty legrace! Vytvořte z modelíny vše co chcete a uklidíte za okamžik. Modelína je k dispozici v 6 veselých barvách.


V sérii Wild Friends najdeš 12 pet zvířátek z divočiny, která umí společně rozjet skvělou hrací párty. Připoj se k nim a zažijte skvělou zábavu. Nevzdávej hledání všech zvířátek, odměnou Ti mohou být zlaté druhy, které jsou vzácné. Vyměňuj s kamarády druhy, které Ti chybí a zkompletuj celou sérii. Pochytej je všechny!


U každého zvířátka můžeš měnit hlavy a těla a vytvořit tak nekonečné kreace. Nenech se omezovat a vymysli nejbláznivější zvířátka všech dob.

Parametry

Výrobce
Pexi
Produktová řada
Ostatní
Status
Stálý sortiment
Assort
1
Druh
modelovací hmoty
Pohlaví
uni
Věk od
5
Baterie
ne
Baterie součástí výrobku
ne
Balení
plast
Počet ks v kartonu
3
Kus hmotnost v kg
0,14
Kus výška v cm
9
Kus šířka v cm
13
Kus hloubka v cm
6,5