Starší sestřička BABY born Play & Style, brunetka, 43 cm

Kód: 12835371
Čárové kódy:
  • 4001167835371
  • 4001167540343
Doporučená MOC:1 359 Kč
Počet ks v kartónu:6
Sestřička se přihlásila do dětského divadelního kroužku. Je tak pohyblivá, že dokáže zahrát jakoukoli roli.
Včera si zahrála italskou cirkusovou princeznu. Díky pohyblivým ramenním a loketním kloubům byla pro tuto roli jako stvořená. Dnes se stala skokankou do výšky. Díky svým pohyblivým kolenům a bokům skáče od medaile k medaili. A zítra má hrát snílka, protože umí skvěle pohybovat hlavou nahoru a dolů. Někdy ale na jevišti jen tiše sedí jako socha nebo cínový vojáček.
Maskérka jí hnědé vlásky vyčesává do úžasných účesů. Dokonce si s sebou přináší i vlastní vlasové doplňky. Spirálové gumičky, sponky a barevné vlasové pramínky dokonale ladí k jejímu oblečku.
Po představení si dopřeje dlouhou koupel a při tom sní o dalším vystoupení na červeném koberci, na které si oblékne svůj overal s růžovou vrstvenou sukýnkou.


• Starší sestřička BABY born.
• Se 7 realistickými funkcemi pro spoustu zábavy.
• Padne jí veškeré oblečení BABY born velikosti 43 cm.
• Různé hry s panenkou BABY born povzbuzují představivost a bylo prokázáno, že podporují rozvoj společenských dovedností a hodnot, jako je zodpovědnost, komunikace a empatie.
• Funguje bez baterií.


Starší sestřička BABY born Play & Style, brunetka, 43 cm je oblečena do overalu, tylové sukýnky a bot. Součástí balení je kartáč na vlasy, 2 spirálové gumičky, 2 sponky do vlasů, 2 sponky s barevnými pramínky vlasů a 2 náramky přátelství – pro panenku a její malou maminku.

Parametry

Výrobce
Zapf
Produktová řada
Baby Born
Status
Novinky
Termín uvedení na trh
2024_07
Druh
panenky
Pohlaví
uni
Věk od
4
Baterie
ne
Baterie součástí výrobku
ne
Balení
uzavřené balení
Počet ks v kartonu
6
Kus hmotnost v kg
1,907
Kus výška v cm
37,5
Kus šířka v cm
24,5
Kus hloubka v cm
19,5